Olivier LEFEVRE D'ORMESSON : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 15-11-1987 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Aseesimees
  • 16-11-1987 / 24-07-1989 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 15-11-1987 : Front national (Prantsusmaa)
  • 16-11-1987 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 18-04-1986 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 09-10-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon