Hans R. NORD : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 13-05-1988 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees
  • 14-05-1988 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Madalmaad)

Asepresident 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus

Kvestor 

  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlament
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Kvestorid

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee