Tom NORMANTON : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 26-07-1984 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Türgi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatsioon EMÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee