Marcelle LENTZ-CORNETTE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 09-09-1985 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti chrétien social (Luksemburg)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee