Giosuè LIGIOS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Esimees 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Aseesimees 

  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee