Hendrik J. LOUWES : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Varahoidja

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Madalmaad)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Põhja-Euroopa riikide ning Põhjamaade Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Põhja-Euroopa riikide ning Põhjamaade Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee