Eileen LEMASS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Iirimaa)

Esimees 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 09-06-1986 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Naiste õiguste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-06-1986 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 22-01-1987 : Naiste õiguste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee