Else HAMMERICH : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Esimees
  • 10-03-1986 / 03-03-1987 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Esimees
  • 04-03-1987 / 31-05-1987 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Liige
  • 01-06-1987 / 31-08-1987 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Esimees
  • 01-09-1987 / 31-05-1988 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Liige
  • 01-06-1988 / 31-08-1988 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Esimees
  • 01-09-1988 / 31-05-1989 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Liige
  • 01-06-1989 / 24-07-1989 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Esimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Folkebevægelsen mod EF (Taani)

Aseesimees 

  • 21-12-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Malta vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Malta vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 21-12-1987 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 13-12-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee