Ien van den HEUVEL : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 06-04-1987 / 25-10-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Madalmaad)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Naiste õiguste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee