Bram van der LEK : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Esimees
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Pacifistisch Socialistische Partij (Madalmaad)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees
  • 21-01-1987 / 13-03-1987 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 09-09-1985 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee