Felice IPPOLITO : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 18-06-1987 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige
  • 19-06-1987 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liitlane

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 18-06-1987 : Indipendenti di sinistra (Itaalia)
  • 19-06-1987 / 24-07-1989 : Partito repubblicano italiano (Itaalia)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 26-10-1987 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 07-09-1984 / 10-07-1985 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee