Alasdair Henry HUTTON : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 13-03-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee