Wilhelm F.T. HAHN : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 03-10-1987 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 03-10-1987 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 21-01-1987 / 03-10-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee