Eva GREDAL : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 11-02-1985 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialdemokratiet (Taani)

Esimees 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee