Leslie J. HUCKFIELD : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Transpordikomitee

Liikmed 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 24-10-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Transpordi- ja turismikomitee