Wolfgang HACKEL : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 02-12-1985 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon