Benedikt HÄRLIN : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : “Rainbow fraktsioon”: Roheliste ja alternatiivsete Euroopa vasakpoolsete liit, Agelev-Ecolo, Taani rahvaliikumine Euroopa Ühenduse liikmelisuse vastu - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Bündnis 90/die Grünen (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-09-1988 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee

Asendusliige 

  • 13-12-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee