Giovanni GIAVAZZI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee