José Luis GARCIA RAYA : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee

Liikmed 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee