Julén GUIMON UGARTECHEA : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1986 / 17-12-1986 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 18-12-1986 / 05-07-1987 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Demócrata Popular (Hispaania)

Liikmed 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 20-02-1987 / 05-07-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee