Guy Jean GUERMEUR : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 31-03-1993 / 18-07-1994 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 31-03-1993 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-04-1993 / 13-07-1993 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-06-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 13-07-1993 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon