Katharina FOCKE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Esimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee

Liikmed 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee