Yvette M. FUILLET : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Varahoidja

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 13-09-1988 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Alžeeria, Maroko ja Tuneesia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Alžeeria, Maroko ja Tuneesia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee