Kyriakos GERONTOPOULOS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 22-06-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 22-06-1989 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 22-06-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 21-01-1987 / 22-06-1989 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-10-1985 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 22-06-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee