Roland GOGUILLOT : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 16-04-1986 / 24-07-1989 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 16-04-1986 / 24-07-1989 : Front national (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning Korea Vabariigi (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee