Isidor W. FRÜH : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee