Seán FLANAGAN : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 08-02-1981 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Aseesimees
  • 09-02-1981 / 23-07-1984 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fianna Fáil Party (Iirimaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 12-02-1981 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon