Seán FLANAGAN : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Iirimaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Volituste tõendamisega seotud küsimuste komitee
  • 12-02-1985 / 08-09-1985 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 09-09-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee