Bruno FRIEDRICH : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 20-06-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 02-10-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee