Basil de FERRANTI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-09-1988 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-09-1988 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 20-02-1987 / 24-09-1988 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 10-07-1985 : Transpordikomitee