Bruno FERRERO : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 31-01-1988 / 24-07-1989 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 31-01-1988 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 09-02-1988 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 09-02-1988 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 09-02-1988 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee