Ludwig FELLERMAIER : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Türgi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatsioon EMÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee