Guido FANTI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itaalia)

Asepresident 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlament
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 29-07-1984 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 20-12-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee