Gérard LONGUET : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 19-03-1986 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 19-03-1986 : Parti républicain (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 11-02-1985 / 19-03-1986 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee