André FOURÇANS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Union pour la démocratie française - Adhérents directs (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 08-05-1996 / 21-10-1996 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-10-1996 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 08-05-1996 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 18-09-1996 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee