Léon FATOUS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Transpordikomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Transpordi- ja turismikomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee