Konstantinos FILINIS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 28-01-1985 / 16-02-1988 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige
  • 17-02-1988 / 24-07-1989 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Elliniki Aristera (Kreeka)

Liikmed 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee