Mario DI BARTOLOMEI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 13-05-1988 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige
  • 14-05-1988 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito repubblicano italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee