Mario DIDO' : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 13-05-1992 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 13-05-1992 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 15-05-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Soome vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Välismajandussuhete komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Soome parlamentaarses ühiskomitees
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Soome parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee