Georges H. DONNEZ : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liitlane
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liitlane

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Jugoslaavia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Jugoslaavia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Jugoslaavia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Transpordi- ja turismikomitee