DOURO : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 05-10-1986 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 06-10-1986 / 05-04-1987 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Esimees 

  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees

Aseesimees 

  • 28-02-1985 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 13-04-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 14-02-1985 : Eelarvete komitee
  • 14-04-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 15-02-1985 : Poliitiliste küsimuste komitee