Robert DELOROZOY : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 31-03-1993 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 31-03-1993 / 18-07-1994 : Parti républicain (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 28-05-1993 / 18-07-1994 : Inimõiguste allkomitee
  • 21-06-1993 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)