Pancrazio DE PASQUALE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itaalia)

Esimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee