Anne-Marie DUPUY : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 31-12-1988 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 31-12-1988 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 04-06-1986 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-06-1986 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 03-12-1987 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 31-12-1988 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 14-01-1985 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1985 / 17-09-1986 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 05-06-1986 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 31-12-1988 : Koostöö- ja arengukomitee