Michel DEBATISSE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 06-04-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 06-04-1992 / 18-07-1994 : Centre des démocrates sociaux (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 15-05-1992 / 18-07-1994 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 08-06-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Eesti, Läti ning Leedu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Eesti, Läti ning Leedu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 28-05-1993 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Eesti, Läti ning Leedu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon