August M.C. DE WINTER : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 31-12-1984 : Partij voor vrijheid en vooruitgang (Europese Liberalen en Demokraten) (Belgia)
  • 01-01-1985 / 24-07-1989 : Partij voor vrijheid en vooruitgang (Belgia)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Transpordikomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee