Ramón DIAZ DEL RIO JAUDENES : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Hispaania)

Aseesimees 

  • 19-01-1988 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Alžeeria, Maroko ja Tuneesia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Alžeeria, Maroko ja Tuneesia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee