Aristides DIMOPOULOS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-08-1988 / 06-02-1989 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-08-1988 / 06-02-1989 : Ethniki Politiki Enossis (Kreeka)

Aseesimees 

  • 13-09-1988 / 06-02-1989 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 10-10-1988 / 06-02-1989 : Eelarvekontrolli komitee
  • 10-10-1988 / 06-02-1989 : Petitsioonide komitee