Gilbert DEVÈZE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 16-04-1986 / 24-07-1989 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 16-04-1986 / 24-07-1989 : Front national (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee

Liikmed 

  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee