Jean-François DENIAU : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 01-04-1986 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 01-04-1986 : Union pour la démocratie française (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Poliitiliste küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Välismajandussuhete komitee